top of page
napisnovyweb.png

Letní terasa ze zahradou ve dvoře

Naše restaurace v létě disponuje zastřešenou terasou s velkou zahradou ve dvoře.

Kapacita pod střechou je 50 osob (v případě založení rautové tabule 40 osob), zahrada má kapacitu dalších 40.ti míst

Místnost má samostatný zvukový okruh a disponuje smart televizí o velikosti úhlopříčky 70",  kde lze promítat firemní prezentace či videa oslavencům.

Lze se na ní připojit buďto z notebooku z operačního programu windows 10,11, nebo jakýchkoliv mobilních zařízení či přímo přes hdmi kabel, který můžeme poskytnou.

Terasou se zahradou poskytujeme pro rodinné oslavy, rauty, přednášky, či školení firem pro skupiny nad 35 osob po individuální dohodě.

 

V letním období je nutné přítomnost v tomto prostoru ukončit ve 22:00 z důvodu nočního klidu. Po tomto čase je možné se v případě volných míst přesunout do vnitřní části restaurace. 

 

Pro poptávku pište do formuláře níže, obratem se Vám ozveme.

 

terasa.jpg

Salonek Malý

Pro menší skupiny od 18 do 25 lze rezervovat jednu z místností v přední části restaurace, kterou lze oddělit od ostatních hostů pomocí stylových zástěn (paravanů) 

Místnosti nelze poskytovat z důvodu velké vytíženosti restaurace v době poledního menu ve všední dny. (mezi 11.-15. hodinou).  Pro individuální nabídku pronájmu, či rautového občerstvení nás kontaktujte ve formuláři níže.

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page